מערכת סולארית

מערכת סולארית ידידותית לסביבה

מערכת סולארית – להרוויח מלעשות נכון! מערכת סולארית מספקת פתרון למעבר לאנרגיה ידידותית לסביבה – שאפשר להרוויח ממנה.

ב-Sunshine Energy אנו פועלים מתוך אמונה שהעסקאות הטובות ביותר הן אילו שבהן כולם מרוויחים – התקנה של פאנלים המייצרים אנרגיה ירוקה זו הזדמנות עבורינו לעשות טוב לכולם. אתם מרוויחים תשלום חודשי קבוע בהשכרת הגג למערכת סולארית וכולנו מרוויחים אוויר נקי יותר ועתיד ירוק יותר.

אנו נעשה הכל על מנת לתת לך את התוצאות הטובות ביותר, ולתת את התרומה הכלכלית והסביבתית המקסימאלית – אנו מאמינים שזו הדרך לעצמאות אנרגטית, שיפור איכות הסביבה ושגשוג כלכלי.

המערכות הסולאריות שלנו ומאות הלקוחות שכבר הצטרפו אלינו מחויבים להילחם בשינויי אקלים ולהפחית פליטת גזי חממה תוך מענה לדרישה התעשייתית והצרכנית לאנרגיה נקייה ואמינה.

השכרת הגג למערכת סולארית-
למה זה משתלם לך ?

ללא מקדמה וללא תשלומים מהכיס שלך.
ללא תשלום עבור המערכת או התקנתה
  • ללא השקעת הון מצידך
  • תחזוקת המערכת מתבצעת על ידינו ללא עלות
  • המערכת נשארת בבעלות Sunshine energy
  • אפשרות לרכישת המערכת בכל עת
הכי פופולארי

מערכות סולאריות - משתלם לך ולסביבה

מערכת סולארית דורשת תחזוקה מועטה

מערכות סולאריות המכסות את שטח ההגג משתלמות ביותר לאורך זמן, היות ומערכות סולאריות עמידות להפליא. הן דורשות תחזוקה מינימלית עד אפסית לאורך חייהן היצרניים, שיכולות להתפרש על פני 25 שנים ומעלה. במקרה שמשהו ישתבש, לרכיבי מערכת ה-Sunshine
Energy
הסולארית שלך יש אחריות ארוכה מאוד שתכסה את עלויות
ההחלפה והתיקון. וכל "הכאב ראש" – עלינוו

השכרת הגג למערכת סולארית - הכנסה בטוחה

אין צורך לדאוג למזג האוויר –  השמש עשויה לבוא וללכת, אך כשמשכירים את הגג למערכת סולארית של sunshine energy – התשלום החודשי שלך נשאר עקבי. השכרת גג למערכת סולארית מבטיחה תשלום בתעריף קבוע ויציב – בלי קשר למזג האוויר

מכירת נכס בעל מערכת סולארית

אם תחליטו למכור את הנכס בתקופת השכרת הגג למערכת הסולארית, זה בסדר גמור. זה פשוט עניין של העברת הסכם השכירות הסולארית לבעל הנכס החדש, בדומה לכל הסדר שכירות אופייני אחר. ואכן, הנכס שלכם עשוי אפילו להפוך לאטרקטיבי יותר עבור קונים פוטנציאליים כתוצאה מחכירת השמש. הרעיון לרכוש נכס חדש שכבר מניב הכנסות עקביות יכול להיות משיכה אמיתית עבור מי שמעוניין לקנות.

מערכת סולארית מותאמת לכל אחד

השכרת הגג למערכת סולארית מותאמת לכולם , באופי הייחודי למקום ולתנאי המקום !

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהתקנת מערכת סולארית על הגג היא, שהיא אינה דורשת שטח או שטח נוסף להתקנה. כך שאפשר לנצל ביעילות את שטח הגגות שלכם.

מערכת סולארית חסכונית ומשתלמת

התקנת מערכת גג סולארית מציעה חיסכון בעלויות. מכיוון שהתעריף של מערכות גג סולאריות זול ב- 17% ו -27% משיעורי התעריפים המסחריים המסורתיים. התקנת מערכת סולארית מפחיתה גם את חשבונות החשמל מכיוון שפאנלים סולאריים על הגג מספקים חשמל לבניין, ולכן הם צריכים לקנות פחות חשמל מהרשת, והמידה ברשת מאפשרת לך למכור את עודף הכוח שלך לחברת השירות תמורת חשבונות אנרגיה נמוכים עוד יותר.

מערכות סולאריות לא רק מפעילים את המזגן בימי הקיץ החמים המתישים, אלא הם גם משתלטים על חלק מתפקודי המזגן. בעבודת המחקר של אוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו, שאומרת שמערכות גג סולאריות לא רק מייצרות חשמל נטולת פליטות אלא גם מצננות את הגג ואת הבניין אליו הן מחוברות. היא מורידה את עלויות הקירור ומציעה גם יתרון נוסף של היותו סולארי.

היתרון העיקרי במערכת סולארית

היתרון העיקרי במערכת סולארית הוא שמדובר במקור חשמל מתחדש ונקי. כוח השמש הוא גם מדרגי. המשמעות היא שניתן לפרוס אותו בקנה מידה תעשייתי, או להשתמש בו להפעלת משק בית אחד. כאשר הוא משמש בקנה מידה קטן, ניתן לאחסן חשמל נוסף בסוללה או להחזיר אותו לרשת החשמל. בסך הכל, השמש מפיקה הרבה יותר אנרגיה ממה שנצטרך אי פעם. המגבלה היחידה היא היכולת שלנו להפוך אותו לחשמל בצורה חסכונית.

אורך חיים של מערכת סולארית

אורך חיים של מערכת סולארית שמתפקדת ביעילות ובאופן רצוף נע בין 25 עד 30 שנה.
אתה יכול להיות בטוח שבמשך זמן ארוך מאוד ולא מבוטל , הלוחות יעמדו בכל התנאים ועדיין ימשיכו להזרים לך כסף.
השכרת גג למערכות סולאריות תדאג לשקט נפשי ובו זמנית להכנסה פאסיבית שנים על גבי שנים.

ללא שום סכנה לנכס שלך

שום סכנה נשקפת לגג !
בזמן השכרת הגג למערכת סולארית עם sunshine energy, אנו אחראים. אנו משתמשים בפתרונות מתלה מותאמים ולא חודרים לגגות שטוחים ובמתלים מהדקים לא חודרים לגגות מתכת מתפרקים.  מערכות אלה נשקלות על ידי קוביות בטון או מהודקות לתפרים – תוך הימנעות מחדירות לגג שלך ומזעור כל סיכון של פגיעה בגג בעת ההתקנה.
יתר על כן, המערכת הסולארית מציעה הגנה על גג הבניין שעליו היא מותקנת.

מערכת סולארית - טכנולוגיה מוכחת

מערכות סולאריות על הגג מסתמכים על יכולתם של התאים הסולאריים לרתום את אנרגיית השמש ולהמיר אותה לחשמל. זהו מוליך למחצה קטן בצורת ריבוע העשוי מחומרים מוליכים כגון סיליקון. כאשר אור השמש פוגע במערכות הסולאריות, הוא מעורר תגובות כימיות המשחררות את האלקטרונים ובכך מייצר זרם חשמלי.
הצטרפו אל העתיד באמצעות השכרת הגג שלכם למערכות סולאריות מתקדמות !

גג סולארי - שלוש סיבות פשוטות למה:

השכרת הגג למערכת סולארית - הרווח שלך

חסכון בהוצאות

חשמל היא אחת ההוצאות הקבועות המשמעותיות בעסקים רבים. מערכת סולארית איכותית מפחיתה את חשבון החשמל ואת הוצאות העסק
מערכת סולארית מסחרית - אנרגיה ירוקה

תרומה סביבתית

יש סיפוק אדיר בלדעת שאתה תורם אנרגיה ירוקה ולא מזהמת, ובכך עוזר לשמור על איכות הסביבה למען העתיד של כולנו

גגות סולאריים

שקט נפשי לשנים קדימה

עם אחריות יצרן ארוכת טווח לצד הצוות המקצועי והמסור של Sunshine Energy – אתה יכול להיות בטוח לטווח הארוך שיש לך הכנסה קבועה ויציבה מהשמש.

כל הסיבות לבחור ב-Sunshine Energy

0 שקל בלבד
ויש לך מערכת סולארית​

סאנשיין אנרג'י לוקחת על עצמה את עלויות ההתקנה והתפעול של המערכת, ולך נשאר רק להנות מהחיסכון וההכנסה הנוספת שהגג שלך מייצר עבורך.

ללא הפרעה לניהול העסק

אנחנו בעלי עסק כמוך, ומבינים את הבעיתיות בשיפוץ מבנה שיכול לפגוע בתפוקת העבודה.

אנו ב-Sunshine energy עושים הכל כדי למזער את הרעש, הליכלוך וחוסר הנוחות בזמן התקנת הפאנלים הסולארים כדי ליצור מינימום הפרעה לעבודה השוטפת שלך.

כל הבירוקרטיה עלינו

אתה יכול להיות שקט – מהרגע שנתחיל לעבוד ביחד – אנו נהיה הכתובת היחידה שלך בכל הנוגע לגג הסולארי.

סאנשיין אנרג'י תטפל בכל מה שצריך כדי שלך יהיה גג סולארי במחיר הטוב ביותר, ובמהירות האפשרית מול הרשויות.

אנו נטפל עבורך בכל הביורוקרטיה מול רשות החשמל, ועדות תכנון ורשויות מקומיות וכל אישור שידרש.

תרומה לסביבה.

מערכות אנרגיה סולאריות אינן מפיקות חומרים מזהמי אויר ואינן פולטות פחמן דו חמצני, וכשהן ממוקמות על גגות בניין ההשפעה הסביבתית שלהן מינימאלית.

נסיון בפרוייקטים מורכבים

הצוות הייחודי שלנו כולל מומחים מתחום החשמל ואנרגיה הסולארית לצד מהנדסי בניין וקבלני ביצוע מנוסים מאפשר לנו למקסם את הפוטנציאל השמש בגג שלך – גם אם נדרש חיזוק מבני, אישורי בניה ועוד. הכל נעשה תחת קורת גג אחת ולא ע"י קבלני ביצוע חיצוניים שאינם מחויבים אליך כלקוח.

מי אנחנו?

כחלוצים בתחום האנרגיה הסולארית והמתחדשת בישראל, צברנו ידע, נסיון ושיטות עבודה יחודיים המאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מורכבים של התקנת מערכות סולארייות לעסקים, פאנלים סולארים לתעשיה וגגות סולאריים באיזורים חקלאיים – כולל חיזוק מבנים במידת הצורך. הנסיון והיידע הייחודים שלנו מאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מתקדמים, ולהבטיח ניצול מקסימאלי של השטח לשיפור הפקת החשמל של המערכת ותחזוקה של גגות סולאריים לאורך זמן.
לצוות שלנו נסיון מוכח בהקמה אופטימאלית של מערכות סולאריות – שממקסמות את הרווחים וההכנסה הפוטנציאלית לבעלי העסקים מן השמש.