מערכות סולאריות מסחריות -
ירוק לסביבה, משתלם לעסק.

מערכת סולארית מסחרית על גג העסק שלך -
עם המקצוענים של Sunshine Energy.

ב-Sunshine Energy, אנו מלווים עסקים ונותנים מענה מלא – כולל טיפול באישורי בניה, הביורוקרטיה מול הרשויות ורשות החשמל, תכנון ותחזוקה של המערכת הסולארית לעסק ומימון הפאנלים.

כשאנו מבצעים פרוייקט או נותנים שירותי תחזוקה למערכות סולאריות קיימות – אנו מקפידים למקסם את ההכנסות והפוטנציאל עבורך, ודואגים לבצע את ההתקנה במהירות ומבלי להפריע לעבודה וההתנהלות השוטפת של העסק שלך.

זו הדרך שלנו לתרום שלנו לעתיד טוב יותר – ב-Sunshine Energy אנו פועלים מתוך אמונה שהעסקאות הטובות ביותר הן אילו שבהן כולם מרוויחים – ולכן נעשה הכל על מנת לתת לך את התוצאות הטובות ביותר, ולתת את התרומה הכלכלית והסביבתית המקסימאלית – אנו מאמינים שזו הדרך לעצמאות אנרגטית, שיפור איכות הסביבה ושגשוג כלכלי.

מערכות סולאריות לעסקים שביצענו

מערכת סולארית לעסק - שלוש סיבות פשוטות למה:

השכרת הגג למערכת סולארית - הרווח שלך

חסכון בהוצאות

חשמל היא אחת ההוצאות הקבועות המשמעותיות בעסקים רבים. מערכת סולארית איכותית מפחיתה את חשבון החשמל ואת הוצאות העסק
מערכת סולארית מסחרית - אנרגיה ירוקה

תרומה סביבתית

יש סיפוק אדיר בלדעת שאתה תורם אנרגיה ירוקה ולא מזהמת, ובכך עוזר לשמור על איכות הסביבה למען העתיד של כולנו

גגות סולאריים

שקט נפשי לשנים קדימה

עם אחריות יצרן ארוכת טווח לצד הצוות המקצועי והמסור של Sunshine Energy – אתה יכול להיות בטוח לטווח הארוך שיש לך הכנסה קבועה ויציבה מהשמש.

מערכות סולאריות מסחריות - מה חשוב לדעת ?

מערכת סולארית היא מערכת שממירה קרינה הנוצרת מהשמש לחשמל אשר ניתן לעשות בו שימוש.

מערכות סולאריות לוכדות את אנרגיית השמש במגוון רחב של דרכים, כאשר הנפוצה היא באמצעות פאנלים סולארים פוטו וולטאיים – הממירים את קרני השמש לייצור חשמל. בישראל, בה יש שמש במרבית השנה, ייצור חשמל באמצעות פאנלים סולאריים הינו משתלם במיוחד. בשיטה הנהוגה בישראל, חברת החשמל רוכשת את החשמל המופק ע"י זיכוי חשבון החשמל – כך שלאנרגייה המייוצרת יש לקוח וודאי – כשהמחיר לקוט"ש וההחזר עבור ההשקעה מובטחים.

מערכת סולארית מסחרית - אילוסטרציה

איך עובדת מערכת סולארית ?

לסיליקון (יסוד מס' 14 בטבלה המחזורית) ישנה תכונות מוליכות המאפשרות קליטה והמרה של קרית השמש לחשמל שמיש. פאנל או מודול סולארי מנצל תכונה זו. כל מודול מורכב מתאי סיליקון, מסגרת מתכת, זכוכית וחיווט המשמש להעברת החשמל השמיש אל מחוץ למערכת. האפקט שנוצר כשהשמש פוגעת בתא הסיליקון ("האפקט הפוטו-וולטאי") גורמת לתנועה של אלקטרונים בסיליקון פאנל סולארי – ומאפקט זה המערכת הסולארית מייצרת חשמל

מערכות סולאריות מסחריות

מערכות אילו בד"כ מותקנות על גגות של מפעלים, חממות, רפתות ומבני תעשיה שונים, כשיש פטור מהיתר בניה למערכות סולאריות מסחריות עד 700 ק"ג. מערכת סולארית מסחרית הינה מערכת המפיקה מעל ל-15 קוט"ש, כשהתערף המובטח ע"י חברת החשמל נע בין 48 אג' ל-41 אג' למערכות המספקות עד 100 קוט"ש. סאנשיין אנרגי מתמחה במערכות מסחריות לייצור חשמל סולארי. אנו עובדים מתוך הבנה שמדובר בעסק פעיל, ולכן ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לבניה מהירה של המערת, תוך שמירה על סדר ונקיות ככל שניתן – כדי לאפשר את הפעילות התקינה של העסק.

האם משתלם להתקין מערכת סולארית מסחרית על גג העסק?

חד משמעית כן. מעבר להיותה של מערכת סולארית השקעה עם תשואה משתלמת, מערכת סולארית על גג העסק עוזרת למתג את העסק ככזה הדוגל בקיימות, ושומר על איכות הסביבה. במובן הכלכלי – מערכת סולארית היה השקעה כדאית כיוון שהתשואה עליה מובטחת. בהקפדה על תחזוקה ראויה של המערכת הסולארית ונקיון תקופתי של הפאנלים הסולארים – רוב המערכות יחזירו את ההשקעה בתקופה של בין 6 ל-8 שנים מיום הקמת המערכת. על אף שיכולה להיות ירידה מסויימת בתפוקת המערכת לאחר 15 שנים מיום ההקמה שלה – אורך החיים של מערכות סולארייות איכותיות הינו מעל ל-20 שנה – כך שההחזר עבור ההשקעה עשוי להיות מעל ל-100%.

נגן וידאו אודות מערכת סולארית מסחרית מותקנת על גג מפעל

ו-2 נקודות חשובות נוספות על מערכות סולאריות מסחריות-

התקנת מערכת סולארית ללא השקעת הון עצמי –

בסאנשיין אנרג'י פיתחנו מסלול מיוחד לעסקים המעוניינים לייצר הכנסה נוספת מיידית לעסק, וזאת ללא שום השקעה ראשונית – השכרת הגג למערכת סולארית של סאנשיין אנרג'י. אם לעסק שלך יש גג על שטח של למעלה מ-250 מ"ר – חברת סאנשיין אנארג'י תממן את הקמת המערכת עבורך. שיטה זו, סאנשיין חוכרת את שטח הגג ממך והעסק שלך מרוויח שכירות קבועה על שטח הגג – כשבכל שלב ניתן לרכוש את המערכת בבעלות מלאה.

הערך הסביבתי של מערכת לייצור אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית היא מקור כוח נקי, זול ומתחדש שניתן לרתום כמעט בכל מקום בישראל – ישראל שופעת שמש, ובכל מקום בו יש שמש ישירה – ניתן לייצר חשמל סולארי. אנרגייה סולארית נוסרת מאור השמש, שהינו משאב זמין ואינסופי – וייצור חשמל מן השמש אינו יוצר תוצרי לוואי (זיהום או פסולת) כמו אילו הנוצרים משריפה של דלקים מאובנים.

תנו לשמש לשלם את חשבון החשמל של העסק.

בסאנשיין אנרג'י. שני מסלולי רכישה נוחים ופשוט להתקנת מערכת סולארית על גג העסק

רכישת המערכת הסולארית
בבעלות מלאה

מקסימום רווחים - עם השקעה ראשונית מצידך
תשלום חד פעמי (לוח תשלומים ע"פ התקדמות)
  • חיסכון מקסימאלי בחשבון החשמל
  • מחירים נוחים לתחזוקת המערכת
  • המערכת בבעלותך המלאה
  • כל ההכנסות מן המערכת נשארות אצלך

השכרת הגג ל-
Sunshine energy

ללא מקדמה, ללא תשלומים מהכיס שלך.
ללא תשלום עבור המערכת
  • ללא השקעת הון מצידך
  • תחזוקת המערכת מתבצעת על ידינו ללא עלות
  • המערכת נשארת בבעלות Sunshine energy
  • אפשרות לרכישת המערכת בכל עת
הכי פופולארי

כל הסיבות לבחור ב-Sunshine Energy

0 שקל בלבד
ויש לך מערכת סולארית​

סאנשיין אנרג'י לוקחת על עצמה את עלויות ההתקנה והתפעול של המערכת, ולך נשאר רק להנות מהחיסכון וההכנסה הנוספת שהגג שלך מייצר עבורך.

ללא הפרעה לניהול העסק

אנחנו בעלי עסק כמוך, ומבינים את הבעיתיות בשיפוץ מבנה שיכול לפגוע בתפוקת העבודה.

אנו ב-Sunshine energy עושים הכל כדי למזער את הרעש, הליכלוך וחוסר הנוחות בזמן התקנת הפאנלים הסולארים כדי ליצור מינימום הפרעה לעבודה השוטפת שלך.

כל הבירוקרטיה עלינו

אתה יכול להיות שקט – מהרגע שנתחיל לעבוד ביחד – אנו נהיה הכתובת היחידה שלך בכל הנוגע לגג הסולארי.

סאנשיין אנרג'י תטפל בכל מה שצריך כדי שלך יהיה גג סולארי במחיר הטוב ביותר, ובמהירות האפשרית מול הרשויות.

אנו נטפל עבורך בכל הביורוקרטיה מול רשות החשמל, ועדות תכנון ורשויות מקומיות וכל אישור שידרש.

תרומה לסביבה.

מערכות אנרגיה סולאריות אינן מפיקות חומרים מזהמי אויר ואינן פולטות פחמן דו חמצני, וכשהן ממוקמות על גגות בניין ההשפעה הסביבתית שלהן מינימאלית.

נסיון בפרוייקטים מורכבים

הצוות הייחודי שלנו כולל מומחים מתחום החשמל ואנרגיה הסולארית לצד מהנדסי בניין וקבלני ביצוע מנוסים מאפשר לנו למקסם את הפוטנציאל השמש בגג שלך – גם אם נדרש חיזוק מבני, אישורי בניה ועוד. הכל נעשה תחת קורת גג אחת ולא ע"י קבלני ביצוע חיצוניים שאינם מחויבים אליך כלקוח.

מי אנחנו?

כחלוצים בתחום האנרגיה הסולארית והמתחדשת בישראל, צברנו ידע, נסיון ושיטות עבודה יחודיים המאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מורכבים של התקנת מערכות סולארייות לעסקים, פאנלים סולארים לתעשיה וגגות סולאריים באיזורים חקלאיים – כולל חיזוק מבנים במידת הצורך. הנסיון והיידע הייחודים שלנו מאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מתקדמים, ולהבטיח ניצול מקסימאלי של השטח לשיפור הפקת החשמל של המערכת ותחזוקה של גגות סולאריים לאורך זמן.
לצוות שלנו נסיון מוכח בהקמה אופטימאלית של מערכות סולאריות – שממקסמות את הרווחים וההכנסה הפוטנציאלית לבעלי העסקים מן השמש.