השכרת הגג למערכת סולארית
משתלם. טוב לסביבה. חכם.

השכרת הגג למערכת סולארית
Sunshine Energy

בלי שום השקעה ראשונית מצידך – הגג שלך יכול להיות מקור הכנסה.

ב-Sunshine Energy פיתחנו מסלול מיוחד לבעלי עסקים, בתים משותפים ומפעלים – התקנה ותחזוקה של מערכת סולארית על חשבוננו – ואתם נהנים מהכנסה יציבה ומשתלמת לשנים ארוכות קדימה. 

בסאנשיין אנרג'י אנו מלווים עסקים ובעלי בתים בכל שלבי התקנת גג סולארי ונותנים מענה מלא – כולל טיפול באישורי בניה, הביורוקרטיה מול הרשויות ורשות החשמל, תכנון ותחזוקה של המערכת הסולארית לעסק ומימון הפאנלים. 

ב-Sunshine Energy אנו פועלים מתוך אמונה שהעסקאות הטובות ביותר הן אילו שבהן כולם מרוויחים – פינוי אסבסט מסרטן ומסוכן, והתקנה של פאנלים המייצרים אנרגיה ירוקה ללא זו הזדמנות עבורינו לעשות טוב לכולם. אנו נעשה הכל על מנת לתת לך את התוצאות הטובות ביותר, ולתת את התרומה הכלכלית והסביבתית המקסימאלית – אנו מאמינים שזו הדרך לעצמאות אנרגטית, שיפור איכות הסביבה ושגשוג כלכלי. 

השכרת הגג למערכת סולארית-
למה זה משתלם לך ?

ללא מקדמה וללא תשלומים מהכיס שלך.
ללא תשלום עבור המערכת או התקנתה
  • ללא השקעת הון מצידך
  • תחזוקת המערכת מתבצעת על ידינו ללא עלות
  • המערכת נשארת בבעלות Sunshine energy
  • אפשרות לרכישת המערכת בכל עת
הכי פופולארי

השכרת הגג למערכת סולארית - למה זה משתלם ?

השכרת הגג למערכת סולארית - השקט הנפשי שלך

עמידות ותחזוקה

השכרת מערכת סולארית על הגג משתלמת ביותר לאורך זמן, היות ומערכות סולאריות עמידות להפליא. הן דורשות תחזוקה מועטה עד אפסית לאורך חייהן היצרניים, שיכולות להתפרש על פני 25 שנים ומעלה. במקרה שמשהו ישתבש, לרכיבי מערכת ה-Sunshine Energy הסולארית שלך יש אחריות ארוכה מאוד שתכסה את עלויות ההחלפה והתיקון. וכל "הכאב ראש" – עלינו

השכרת הגג למערכת סולארי - הכנסה בטוחה

אין צורך לדאוג למזג האוויר –
השמש עשויה לבוא וללכת, אך כשמשכירים את הגג למערכת סולארית של sunshine energy – התשלום החודשי שלך נשאר עקבי. השכרת גג למערכת סולארית מבטיחה תשלום בתעריף קבוע ויציב – בלי קשר למזג האוויר

מכירת הנכס בזמן ההשכרה

אם תחליט למכור את הנכס בתקופת השכרת הגג למערכת הסולארית, זה בסדר גמור. זה פשוט עניין של העברת הסכם השכירות הסולארית לבעל הנכס החדש, בדומה לכל הסדר שכירות אופייני אחר. ואכן, הנכס שלכם עשוי אפילו להפוך לאטרקטיבי יותר עבור קונים פוטנציאליים כתוצאה מחכירת השמש. הרעיון לרכוש נכס חדש שכבר מניב הכנסות עקביות יכול להיות משיכה אמיתית עבור מי שמעוניין לקנות.

השכרת הגג מותאמת לכל אחד

השכרת הגג למערכת סולארית מותאמת לכולם , באופי הייחודי למקום ולתנאי המקום !
מגרשי ספורט ואולמות ספורט,רפתות, לולים ובתי אריזה, קירוי מגרשי חניה, מפעלים, קירות דרומיים בעלי שטח גדול, בתי ספר ,סככות וחממות.

בהסכם השכרת הגג למערכת סולארית של sunshine energy , ניתן שירות ללא עלות על נקיון הלוחות וייעולן. הצוות של Sunshine Energy מתאמים מראש ובהסכמה של בעל הנכס נקיונות תקופתיים. הצוות שלנו מנקה ובוחן את תפוקת הלוחות ובכך מייעלים אותן כל פעם מחדש.

אפס דאגה - הכול עלינו

בעלי גגות נהנים מהשכרת הגג למערכת סולארית מכיוון שהם יכולים להחליט אם הם רוצים לשפץ את הגג שלהם או לקבל תשלום שכירות. המומחים ב-Sunshine Energy ישמחו לייעץ לכם ולבדוק האם הגג שלכם מתאים להשכרה. שום מאמץ אינו מעורב מצידכם – Sunshine Energy תדאג לשיפוץ הגג במידת הצורך, תתקין את המערכת הסולארית, תטפל בתחזוקה השוטפת ותדאג לכל שירות נוסף שיידרש.

השכרת הגג למערכת סולארית מעלה את ערך הנכס שלך

השכרת מערכת סולארית על הגג עוזרת משמעותית במשיכת קונים פוטנציאלים לנכס בעתיד. המערכת הסולארית על הגג היא נכס מניב לך כבעלים – ובעתיד – לרוכשים פוטנציאלים.

לקנות או להשכיר ?

בין אם תבחרו בהשכרת הגג למערכת סולארית או תתקינו
פאנלים סולאריים במימון מלא מכיסכם –  בסופו של דבר תחסכו כסף בחשבון האנרגיה שלכם.

ברכישה של מערכת סולארית, בניגוד להשכרת הגג למערכת סולארית – בעלי הנכס נדרשים להשקעת הון עצמי, או גיוס הלוואה למימון התקנת המערכת. על אף שבשיטה זו המערכת הסולארית תהיה רווחית יותר לטווח הרחוק – היא עשויה למנוע קבלת מימון למטרות אחרות, ולהשפיע על דירוג האשראי.

אורך חיים של לוחות סולארים

אורך חיים של מערכת סולארית שמתפקדת ביעילות ובאופן רצוף נע בין 25 עד 30 שנה.
אתה יכול להיות בטוח שבמשך זמן ארוך מאוד ולא מבוטל , הלוחות יעמדו בכל התנאים ועדיין ימשיכו להזרים לך כסף.
השכרת גג למערכות סולאריות תדאג לשקט נפשי ובו זמנית להכנסה פאסיבית שנים על גבי שנים.

ללא שום סכנה לנכס שלך

שום סכנה נשקפת לגג !
בזמן השכרת הגג למערכת סולארית עם sunshine energy, אנו אחראים. אנו משתמשים בפתרונות מתלה מותאמים ולא חודרים לגגות שטוחים ובמתלים מהדקים לא חודרים לגגות מתכת מתפרקים.  מערכות אלה נשקלות על ידי קוביות בטון או מהודקות לתפרים – תוך הימנעות מחדירות לגג שלך ומזעור כל סיכון של פגיעה בגג בעת ההתקנה.

לוחות סולארים - טכנולוגיה מוכחת

ההיסטוריה של אנרגיה סולארית פוטו-וולטאית החלה בניסויים מדעיים בסוף המאה ה -19. תא הסיליקון ה- PV הראשון שמסוגל להמיר את אנרגיית השמש לכוח שיכול להפעיל ציוד חשמלי הוצג בשנת 1954, ובשנת 1983 ייצור ה- PV העולמי עלה על 21 מגה וואט. נכון לעכשיו יש 47.1 ג'יגה-ווט של קיבולת סולארית כוללת המותקנת בפריסה ארצית, כך שניתן לומר כי השמש היא טכנולוגיה מוכחת וכי יימוצה כמקור לאנרגיה נקייה יימשך.
הצטרפו אל העתיד באמצעות השכרת הגג שלכם למערכות סולאריות מתקדמות !

גג סולארי - שלוש סיבות פשוטות למה:

השכרת הגג למערכת סולארית - הרווח שלך

חסכון בהוצאות

חשמל היא אחת ההוצאות הקבועות המשמעותיות בעסקים רבים. מערכת סולארית איכותית מפחיתה את חשבון החשמל ואת הוצאות העסק
מערכת סולארית מסחרית - אנרגיה ירוקה

תרומה סביבתית

יש סיפוק אדיר בלדעת שאתה תורם אנרגיה ירוקה ולא מזהמת, ובכך עוזר לשמור על איכות הסביבה למען העתיד של כולנו

גגות סולאריים

שקט נפשי לשנים קדימה

עם אחריות יצרן ארוכת טווח לצד הצוות המקצועי והמסור של Sunshine Energy – אתה יכול להיות בטוח לטווח הארוך שיש לך הכנסה קבועה ויציבה מהשמש.

כל הסיבות לבחור ב-Sunshine Energy

0 שקל בלבד
ויש לך מערכת סולארית​

סאנשיין אנרג'י לוקחת על עצמה את עלויות ההתקנה והתפעול של המערכת, ולך נשאר רק להנות מהחיסכון וההכנסה הנוספת שהגג שלך מייצר עבורך.

ללא הפרעה לניהול העסק

אנחנו בעלי עסק כמוך, ומבינים את הבעיתיות בשיפוץ מבנה שיכול לפגוע בתפוקת העבודה.

אנו ב-Sunshine energy עושים הכל כדי למזער את הרעש, הליכלוך וחוסר הנוחות בזמן התקנת הפאנלים הסולארים כדי ליצור מינימום הפרעה לעבודה השוטפת שלך.

כל הבירוקרטיה עלינו

אתה יכול להיות שקט – מהרגע שנתחיל לעבוד ביחד – אנו נהיה הכתובת היחידה שלך בכל הנוגע לגג הסולארי.

סאנשיין אנרג'י תטפל בכל מה שצריך כדי שלך יהיה גג סולארי במחיר הטוב ביותר, ובמהירות האפשרית מול הרשויות.

אנו נטפל עבורך בכל הביורוקרטיה מול רשות החשמל, ועדות תכנון ורשויות מקומיות וכל אישור שידרש.

תרומה לסביבה.

מערכות אנרגיה סולאריות אינן מפיקות חומרים מזהמי אויר ואינן פולטות פחמן דו חמצני, וכשהן ממוקמות על גגות בניין ההשפעה הסביבתית שלהן מינימאלית.

נסיון בפרוייקטים מורכבים

הצוות הייחודי שלנו כולל מומחים מתחום החשמל ואנרגיה הסולארית לצד מהנדסי בניין וקבלני ביצוע מנוסים מאפשר לנו למקסם את הפוטנציאל השמש בגג שלך – גם אם נדרש חיזוק מבני, אישורי בניה ועוד. הכל נעשה תחת קורת גג אחת ולא ע"י קבלני ביצוע חיצוניים שאינם מחויבים אליך כלקוח.

מי אנחנו?

כחלוצים בתחום האנרגיה הסולארית והמתחדשת בישראל, צברנו ידע, נסיון ושיטות עבודה יחודיים המאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מורכבים של התקנת מערכות סולארייות לעסקים, פאנלים סולארים לתעשיה וגגות סולאריים באיזורים חקלאיים – כולל חיזוק מבנים במידת הצורך. הנסיון והיידע הייחודים שלנו מאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מתקדמים, ולהבטיח ניצול מקסימאלי של השטח לשיפור הפקת החשמל של המערכת ותחזוקה של גגות סולאריים לאורך זמן.
לצוות שלנו נסיון מוכח בהקמה אופטימאלית של מערכות סולאריות – שממקסמות את הרווחים וההכנסה הפוטנציאלית לבעלי העסקים מן השמש.