גגות סולאריים

גג סולארי ידידותי לסביבה

גג סולארי – אנרגייה נקייה ומתחדשת ! גג סולארי מספק פתרון להסבה לאנרגיה ידידותית לסביבה – שאפשר להרוויח ממנה.

ב-Sunshine Energy אנו פועלים מתוך אמונה שהעסקאות הטובות ביותר הן אילו שבהן כולם מרוויחים – התקנת גג סולארי המייצר אנרגיה ירוקה ומתחדשת זו הזדמנות עבורינו לעשות טוב לכולם. אתם מרוויחים הכנסה פאסיבית קבועה בהשכרת הגג למערכת סולארית וכולנו מרוויחים אוויר נקי יותר ועתיד ירוק יותר.

נעשה הכל על מנת לתת לך את התוצאות הטובות ביותר, ולתרום ברמה  הכלכלית והסביבתית בצורה מקסימאלית – אנו מאמינים שזו הדרך לעצמאות אנרגטית, שיפור איכות הסביבה ושגשוג כלכלי.

מודולי PV סופגים את אור השמש וממירים את האנרגיה לצורכי שימוש של זרם חשמלי. השמש זורחת בכל רחבי העולם, מה שהופך את חשמל השמש לקיים בכל מקום. מכיוון שניתן לשלב סולאריות עם סוללות לאחסון אנרגיה, מערכות חשמליות סולאריות חסכוניות היות והן אינן תלויות ברשת שירות החשמל !

השכרת הגג למערכת סולארית-
למה זה משתלם לך ?

ללא מקדמה וללא תשלומים מהכיס שלך.
ללא תשלום עבור המערכת או התקנתה
  • ללא השקעת הון מצידך
  • תחזוקת המערכת מתבצעת על ידינו ללא עלות
  • המערכת נשארת בבעלות Sunshine energy
  • אפשרות לרכישת המערכת בכל עת
הכי פופולארי

גג סולארי - ידידותי לסביבה וחסכון משמעותי

גגות סולאריים - יתרון משמעותי

היתרון העיקרי בגג סולארי הוא שמדובר במקור חשמל מתחדש ונקי.יהיה לך שקט נפשי לדעת שהגג הסולארי שלך ממיר את קרני האור לחשמל. כוח השמש הוא גם מדרגי. המשמעות היא שניתן לפרוס אותו בקנה מידה תעשייתי, או להשתמש בו להפעלת משק בית אחד. כאשר הוא משמש בקנה מידה קטן, ניתן לאחסן חשמל נוסף בסוללה או להחזיר אותו לרשת החשמל. בסך הכל, השמש מפיקה הרבה יותר אנרגיה ממה שנצטרך אי פעם.
האנרגיה שתצרכו תהיה 100% מתחדשת, בניגוד לחשמל שמקורו בחברות שירות המסתמכות על שילוב של מקורות מתחדשים (שמש, מים ורוח) ובלתי מתחדשים (גז טבעי, פחם וגרעין).

השכרת גג סולארי - הכנסה בטוחה

אין צורך לדאוג למזג האוויר –  השמש עשויה לבוא וללכת, אך כשהופכים את הגג לגג סולארי של sunshine energy – התשלום החודשי שלך נשאר עקבי. גג סולארי מבטיח תשלום בתעריף קבוע ויציב – בלי קשר למזג האוויר

גג סולארי משתלם לנכס

בעלי גגות סולארים רואים עלייה בערכי הנכס שלהם ביחס לבתים השוואתיים בשכונתם. הסיבה העיקרית לעלייה בערך השוק הזה היא שבתים עם גגות סולאריים מציעים יתרון כספי מובהק לבעלי העתיד. קונים פוטנציאליים מעדיפים לרכוש בתים עם גגות סולאריים בגלל היכולת להחליף את חשבון החשמל באופציה זולה ונקיה בהרבה.

אם תחליטו למכור את הנכס בתקופת השכרת הגג הסולארי, זה בסדר גמור. זה פשוט עניין של העברת הסכם השכירות הסולארית לבעל הנכס החדש, בדומה לכל הסדר שכירות אופייני אחר.

סולארי על הגג שמתאים לגג שלך!

השכרת הגג למערכת סולארית מותאמת לכולם , באופי הייחודי למקום ולתנאי המקום !

כל גג מהווה פוטנציאל ממשי להיות גג סולארי, הן משטח מתכת והן לוח גג, מכיוון שהגג הוא חלק שזוכה למעט מאוד משקל. התקנים של פאנלים סולאריים רגילים המותקנים על הגג יהיו בעלי עומס של כ-10-12 ק"ג למ"ר.

גג סולארי חוסך הון !

התקנת מערכת גג סולארית מציעה חיסכון בעלויות. מכיוון שהתעריף של גג סולאריות זול ב- 17% ו -27% משיעורי התעריפים המסחריים המסורתיים. התקנת מערכת סולארית מפחיתה גם את חשבונות החשמל מכיוון שפאנלים סולאריים על הגג מספקים חשמל לבניין, ולכן הם צריכים לקנות פחות חשמל מהרשת, והמידה ברשת מאפשרת לך למכור את עודף הכוח שלך לחברת השירות תמורת חשבונות אנרגיה נמוכים עוד יותר.

חיבור חשמל רגיל מסתמך על פחם, נפט וגז טבעי לבתים ברחבי הארץ. על ידי התקנת לוחות על גג והפיכתו לגג סולארי חוסך משמעותית מבחינה כלכלית, כמו גם תורמת לסביבה.

סולארי על הגג דורש תחזוקה מינימאלית

לגגות סולארים אין חלקים נעים, מה שמצמצם משמעותית את הטיפול והתחזוקה, והם אמינים ביותר עם חיי שירות ארוכים של 25+ שנים של חשמל מובטח והכנסה פאסיבית קבועה מדי חודש. גג סולארי נשען על השמש כמקור הדלק שלה, כך שאין צורך לקדוח דלקים מבוססי נפט. למערכת ה-Sunshine
Energy
הסולארית שלך יש אחריות ארוכה מאוד שתכסה את עלויות
ההחלפה והתיקון. וכל "הכאב ראש" – עלינו

גג סולארי בטיחותי

שום סכנה לא נשקפת לגג שלך בזמן התקנת ואחזקת הגג הסולארי. אנו משתמשים בפתרונות מתלה מותאמים ולא חודרים לגגות שטוחים ובמתלים מהדקים לא חודרים לגגות מתכת מתפרקים.  מערכות אלה נשקלות על ידי קוביות בטון או מהודקות לתפרים – תוך הימנעות מחדירות לגג שלך ומזעור כל סיכון של פגיעה בגג בעת ההתקנה.

מהתהליך הראשוני ביותר של התקנת הלוחות והפיכת הגג לגג סולארי ועד לחשמל המיוצר על ידי תאי PV, אין שום סכנות בריאותיות ,ואין ייצור גזים הלוכדים חום התורמים לשינוי האקלים העולמי.לא רק שלא מיוצר פחמן דו חמצני, אלא גם לא יוצרים פליטות מזיקות אחרות או פסולת הקשורה לפחם – תחמוצות חנקן, דו תחמוצת גופרית וכספית.

גג סולארי - טכנולוגיה מוכחת

מערכות סולאריות על הגג מסתמכים על יכולתם של התאים הסולאריים לרתום את אנרגיית השמש ולהמיר אותה לחשמל. זהו מוליך למחצה קטן בצורת ריבוע העשוי מחומרים מוליכים כגון סיליקון. כאשר אור השמש פוגע במערכות הסולאריות, הוא מעורר תגובות כימיות המשחררות את האלקטרונים ובכך מייצר זרם חשמלי.
הטכנולוגיה בתעשיית האנרגיה הסולארית מתקדמת ללא הרף ושיפורים יתעצמו בעתיד. חידושים בתחום הפיזיקה הקוונטית והננוטכנולוגיה עשויים להגדיל את האפקטיביות של גגות סולאריים ולהכפיל, או אפילו לשלש, את הכניסה החשמלית של מערכות החשמל הסולאריות על הגג הסולארי.

הצטרפו אל העתיד באמצעות הפיכת הגג שלכם לגג סולארי מתקדם !

גג סולארי - שלוש סיבות פשוטות למה:

השכרת הגג למערכת סולארית - הרווח שלך

חסכון בהוצאות

חשמל היא אחת ההוצאות הקבועות המשמעותיות בעסקים רבים. מערכת סולארית איכותית מפחיתה את חשבון החשמל ואת הוצאות העסק
מערכת סולארית מסחרית - אנרגיה ירוקה

תרומה סביבתית

יש סיפוק אדיר בלדעת שאתה תורם אנרגיה ירוקה ולא מזהמת, ובכך עוזר לשמור על איכות הסביבה למען העתיד של כולנו

גגות סולאריים

שקט נפשי לשנים קדימה

עם אחריות יצרן ארוכת טווח לצד הצוות המקצועי והמסור של Sunshine Energy – אתה יכול להיות בטוח לטווח הארוך שיש לך הכנסה קבועה ויציבה מהשמש.

כל הסיבות לבחור ב-Sunshine Energy

0 שקל בלבד
ויש לך מערכת סולארית​

סאנשיין אנרג'י לוקחת על עצמה את עלויות ההתקנה והתפעול של המערכת, ולך נשאר רק להנות מהחיסכון וההכנסה הנוספת שהגג שלך מייצר עבורך.

ללא הפרעה לניהול העסק

אנחנו בעלי עסק כמוך, ומבינים את הבעיתיות בשיפוץ מבנה שיכול לפגוע בתפוקת העבודה.

אנו ב-Sunshine energy עושים הכל כדי למזער את הרעש, הליכלוך וחוסר הנוחות בזמן התקנת הפאנלים הסולארים כדי ליצור מינימום הפרעה לעבודה השוטפת שלך.

כל הבירוקרטיה עלינו

אתה יכול להיות שקט – מהרגע שנתחיל לעבוד ביחד – אנו נהיה הכתובת היחידה שלך בכל הנוגע לגג הסולארי.

סאנשיין אנרג'י תטפל בכל מה שצריך כדי שלך יהיה גג סולארי במחיר הטוב ביותר, ובמהירות האפשרית מול הרשויות.

אנו נטפל עבורך בכל הביורוקרטיה מול רשות החשמל, ועדות תכנון ורשויות מקומיות וכל אישור שידרש.

תרומה לסביבה.

מערכות אנרגיה סולאריות אינן מפיקות חומרים מזהמי אויר ואינן פולטות פחמן דו חמצני, וכשהן ממוקמות על גגות בניין ההשפעה הסביבתית שלהן מינימאלית.

נסיון בפרוייקטים מורכבים

הצוות הייחודי שלנו כולל מומחים מתחום החשמל ואנרגיה הסולארית לצד מהנדסי בניין וקבלני ביצוע מנוסים מאפשר לנו למקסם את הפוטנציאל השמש בגג שלך – גם אם נדרש חיזוק מבני, אישורי בניה ועוד. הכל נעשה תחת קורת גג אחת ולא ע"י קבלני ביצוע חיצוניים שאינם מחויבים אליך כלקוח.

מי אנחנו?

כחלוצים בתחום האנרגיה הסולארית והמתחדשת בישראל, צברנו ידע, נסיון ושיטות עבודה יחודיים המאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מורכבים של התקנת מערכות סולארייות לעסקים, פאנלים סולארים לתעשיה וגגות סולאריים באיזורים חקלאיים – כולל חיזוק מבנים במידת הצורך. הנסיון והיידע הייחודים שלנו מאפשרים לנו ביצוע פרוייקטים מתקדמים, ולהבטיח ניצול מקסימאלי של השטח לשיפור הפקת החשמל של המערכת ותחזוקה של גגות סולאריים לאורך זמן.
לצוות שלנו נסיון מוכח בהקמה אופטימאלית של מערכות סולאריות – שממקסמות את הרווחים וההכנסה הפוטנציאלית לבעלי העסקים מן השמש.